Hlavní navigace

Nova pozve novináře před podzimní tiskovkou na párty do Žlutých lázní

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTOGALERIE – Nejsledovanější česká televize tentokrát zvolila jinou strategii pro odhalení podzimního schématu a veřejnosti ho neobvykle odhalila už na konci února.

Doba čtení: 1 minuta

Na „Letní seriálovou párty na pláži“ zve novináře na začátku příštího měsíce televize Nova. 4. srpna se v prostorách Žlutých lázní uskuteční od 18 hodin v odlehčené atmosféře představení podzimních novinek mediální skupiny. Půjde ale spíše o jakýsi předvoj k dění následujících měsíců, protože nejsledovanější tuzemská televize slibuje představit prozatím pouze hlavní dějové linky seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Doktoři z Počátků. Termín tiskové konference jako takové, týkající se podzimních novinek, Nova odhalí v následujících dnech.


Autor: Karel Choc, DigiZone.cz

Předběžné podzimní programové schéma televize Nova představuje programová šéfka Alex Ruzek.

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Nova v roce 2015 sází na klasiku, Smíchov se dočká HD rozlišení

Nejsledovanější česká televize nicméně už prozradila, že na podzim se mohou diváci těšit mimo jiné na další řadu pěvecké soutěže SuperStar nebo kulinářské show MasterChef. Novinky pro podzimní měsíce Nova odhalila částečně de facto na tiskové konferenci, která se konala už koncem února. Pokračovat budou například magazíny Víkend, Střepiny! nebo Rady ptáka Loskutáka. Jednou z novinek má být zábavná kulinářská show Nejlíp vaří moje máma. Tu plánovala Nova nasadit podle původních plánů na víkend, tedy v sobotu a v neděli, a to před Televizními novinami.

Našli jste v článku chybu?