Hlavní navigace

Nova pozve novináře před podzimní tiskovkou na párty do Žlutých lázní

28. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Nejsledovanější česká televize tentokrát zvolila jinou strategii pro odhalení podzimního schématu a veřejnosti ho neobvykle odhalila už na konci února.

Na „Letní seriálovou párty na pláži“ zve novináře na začátku příštího měsíce televize Nova. 4. srpna se v prostorách Žlutých lázní uskuteční od 18 hodin v odlehčené atmosféře představení podzimních novinek mediální skupiny. Půjde ale spíše o jakýsi předvoj k dění následujících měsíců, protože nejsledovanější tuzemská televize slibuje představit prozatím pouze hlavní dějové linky seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Doktoři z Počátků. Termín tiskové konference jako takové, týkající se podzimních novinek, Nova odhalí v následujících dnech.

MMF24


Autor: Karel Choc, DigiZone.cz

Předběžné podzimní programové schéma televize Nova představuje programová šéfka Alex Ruzek.

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Nova v roce 2015 sází na klasiku, Smíchov se dočká HD rozlišení

Nejsledovanější česká televize nicméně už prozradila, že na podzim se mohou diváci těšit mimo jiné na další řadu pěvecké soutěže SuperStar nebo kulinářské show MasterChef. Novinky pro podzimní měsíce Nova odhalila částečně de facto na tiskové konferenci, která se konala už koncem února. Pokračovat budou například magazíny Víkend, Střepiny! nebo Rady ptáka Loskutáka. Jednou z novinek má být zábavná kulinářská show Nejlíp vaří moje máma. Tu plánovala Nova nasadit podle původních plánů na víkend, tedy v sobotu a v neděli, a to před Televizními novinami.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).