Hlavní navigace

Nova pracovala se dvěma variantami talentové show

26. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. 5. 2010

Již od začátku pracovala televize Nova se dvěma variantami talentové show. Serveru DigiZone.cz to řekl minulý týden na tiskové konferenci v Bratislavě generální ředitel stanice Petr Dvořák. První variantou byla soutěž podle britského Got Talentu, tou druhou pak vlastní pořad. Dvořák tak vlastně nepřímo popřel informaci médií, že si Nova nechala licencovaný pořad sebrat Primou a TV JOJ.

ČTĚTE TAKÉ: Nova, nebo Prima? Podzimní souboj titánů o diváky začíná

Kdybychom přistoupili na podmínky, které nám nabídl Fremantle (vlastník licence pro Got Talent, pozn. red.), tak bychom rozhodně dobrý pocit neměli, uvedl pro pondělní článek našeho webu generální ředitel české televizní jedničky. Talentovou show jako formát jsme připravovali už někdy od začátku roku 2009 a vedle toho jsme měli dvě varianty, potvrdil Petr Dvořák a dodal: Rozhodli jsme se nakonec pro variantu vlastní, protože jí věříme. Co se týká výsledku sledovanosti mezi Česko Slovensko má talent a Talentmánií, ředitel Novy pochopitelně věří v úspěch „své“ soutěže.

cif-tip-téma-foto

K TÉMATU: Talentmanii na Nově a Markíze odmoderuje Mareš, v porotě je Troška

Je to stejné porovnání jedné talentové show, která běžela na Nově a Markíze, ta se jmenovala SuperStar, a druhé, která běžela na Primě a jmenovala se Robin Hood. Když se podíváte na výsledky sledovanosti, tak je vám jasné, jak se diváci rozhodli, a věřím, že stejně dobře se rozhodnou i letos na podzim, uvedl pro DigiZone.cz sebevědomě Dvořák. Televize Prima a JOJ však zvolily dobře. Jsou majiteli licence pro originální talentovou show Got Talent a spolu s ní získaly od společnosti FremantleMedia také bohaté know-how. Obě soutěže se proti sobě postaví od září.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.