Hlavní navigace

I Nova přichází s novou podzimní grafikou. Najala filmové režiséry

31. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
31. 8. 2007

Televize Nova představí v sobotu 1. září novou podzimní kampaň, v níž využije nové grafické prvky i ústřední slogan „Vy jste naše hvězdy“. Novinkou má být také tzv. „Nova Spot“, bod, okolo kterého se vše otáčí a rovněž self promotion založené na portrétech známých osobností i diváků televize Nova. Poprvé se s ním lidé setkají v sobotních Televizních novinách.

V konceptu, který nazýváme Vy jste naše hvězdy, přicházíme s galerií portrétů našich herců, ale také našich diváků. Všichni vystupují sami za sebe – proto je u každého snímku uvedeno křestní jméno, zaměstnání a místo. Smyslem je názorně ukázat, že hvězdami Novy nejsou jen tváře známé z obrazovky, ale i obyčejní lidé, vysvětlil kreativní ředitel Novy Michal Pacina.

Přicházíme také s novým identifikátorem, kterému říkáme Nova Spot – je to magický červený bod, kolem kterého se všechno otáčí. Používáme ho v lištách, ve vnitřní grafice a v řadě jiných aplikací. Nové je i firemní písmo naší televize. Přicházíme s fontem Novatica, který byl vytvořen speciálně pro naši televizi. Další novinkou je korporátní hudba Tadeáše Věrčáka, dodal Pacina.

MMF24

Podle generálního ředitele Novy Petra Dvořáka se v nových upoutávkách mísí realita s fikcí. Život diváků se díky práci grafiků a filmařů prolíná s filmovým a televizním světem. Na podzimní kampani spolupracujeme se známými českými filmovými režiséry. První část byla natočena Jiřím Vejdělkem, kterého během kampaně doplní dva další přední tvůrci, dodal Dvořák s tím, že Nova výrazně podporuje český film, a proto oslovila hlavně filmové režiséry.

Faktem ale je, že s českými režiséry spolupracuje hlavně přímý nadřízený Petra Dvořáka, manažer CME pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko Adrian Sarbu. Jeho produkční společnost MediaPro Pictures koprodukovala komedii Roming, kterou natočil právě režisér Jiří Vejdělek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).