Hlavní navigace

Nová příloha DigiZone.cz: Vše, co chcete vědět o satelitní televizi

27. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
27. 8. 2007

Server DigiZone.cz dnešním dnem spouští další monotematickou přílohu, tentokrát věnovanou satelitní televizi. Speciál na adrese http://satelit­.digizone.cz obsahuje veškeré informace potřebné pro diváka, který se rozhoduje o pořízení satelitního přijímače a chce si vybrat z aktuálních nabídek placených služeb i neplacených, volně šířených satelitních programů v češtině a slovenštině.

Příloha se věnuje také otázkám vysílacích práv na satelitu, nutnosti kódování některých programů, co je u satelitního příjmu televize legální a co nikoli, v přehledném výčtu nabízí základní informace o českých satelitních platformách i satelitním vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Příloha bude postupně aktualizovaná podle vývoje na českém televizním trhu.

MMF24

Pro lepší orientaci na přílohu odkazují i domény www.satelitni­televize.cz, www.satelitni-televize.cz a www.dvb-s.cz, které vlastní vydavatel serveru DigiZone.cz, společnost Internet Info.

DigiZone.cz v minulosti vydal už dvě monotematické přílohy, a to k Mistrovství světa ve fotbale 2006 a speciál IPTV v České republice, na kterém se podílel sesterský magazín Lupa.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).