Hlavní navigace

Nova připravila šest nových znělek pro českou MTV. Podívejte se

30. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 4. 2010

UVNITŘ FOTO Původní autorské znělky pro některé hudební bloky na české lokalizované verzi hudebního kanálu MTV připravila televize Nova. Celkem šest nových znělek se představí ve vysílání začátkem května a jejich autory jsou přední čeští tvůrci a designéři. Zcela novou grafickou podobu bude mít ranní hudební blok MTV Budíček, dopolední proud MTV Go! i hudební bloky s aktuálně nepopulárnějšími hity: polední MTV Menu a MTV Hits, sdělila mluvčí Novy Michaela Fričová.

FOTOGALERIE: Nové znělky pořadů české MTV pro jaro 2010

Content tip EARLY

Fanoušci R'n'B a hip hopu by si neměli nechat ujít v sobotu po půlnoci pořad Urban, ve kterém mohou vídat klipy interpretů jako 50 Cent, Rihanna, Dizzee Rascal, Jay-Z, P.S.H. nebo Beyoncé, dodala mluvčí. Na sobotní brzká rána si Nova připravila novou znělku pořadu Chillout Zone plnou světlušek v prostředí poklidného lesa a s klipy od interpretů jako Massive Attack, Lamb nebo Air.

Česká verze MTV v podání televize Nova začala vysílat loni v listopadu. Na rozdíl od etablované domácí hudební televize Óčko jde o placený program, který vysílá prostřednictvím satelitu, kabelu a IPTV.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).