Hlavní navigace

Nová programová pozice stanice Minimax v satelitní službě UPC Direct

4. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 8. 2011

maďarské nabídce satelitní služby UPC Direct byla dnes aktivována programová pozice označená jako Minimax. Ta patří stejnojmennému dětskému programu a obsahuje již klasické vysílání, které však prozatím neobsahuje doplňková data, jako je například elektronický programový průvodce (EPG). Minimax ještě nemá označenou také ani jazykovou stopu.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba UPC Direct zařadila do nabídky program Sundance Channel HD

Tipy C

Zajímavostí je, že na kmitočtu, kde se stanice objevila, už se tento program jednou nachází, ovšem na sdílené pozici Minimax/Animax. Dětské televize na ni vysílá v době od 6 do 20 hodin, kanál pro větší diváky pak od 20 hodin do 2. hodiny ranní. Na kmitočtu, kde se Minimax nově nachází, vysílají také některé programy určené pro tuzemský trh, například HBO, Sport 2, TV Barrandov nebo Nova Sport. Minimax pro maďarský trh je možné sledovat s kartou UPC Direct i na vlastních přijímačích.

Parametry příjmu: Thor 6 (1 stupeň západně), 11766/V, SR 28000, FEC 7/8, norma DVB-S, kódování CryptoWorks a Nagravision 3.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).