Hlavní navigace

Nova s Markízou představí svoji Talentmánii jen dva dny po Primě a Joj

19. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 5. 2010

UVNITŘ POZVÁNKA Pouhé dva dny po Primě a slovenské televizi Joj představí zítra v Bratislavě svoji podzimní talentovou show konkurenční televize Nova a Markíza. Zatímco Prima s Joj koupily od společnosti Freemantle Media licenci pro originální formát Got Talent, kterou využijí pro soutěž Česko Slovensko má talent, Nova s Markízou chystají vlastní talentovou show Talentmania.

NÁZOR IVANA ROSSLERA: Karel got(t) talent

Obě konkurenční soutěže poběží od září „federálně“, přičemž Nova s Markízou původně chtěly vysílat licencovaný Got Talent. Markíza dokonce měla na jeho licenci předkupní právo, protože tuto soutěž přede dvěma lety úspěšně odvysílala pod názvem Slovensko hledá talent. Nejsledovanější slovenská televize ale „prošvihla“ lhůtu, do které měla o licenci projevit zájem, tak ji získala konkurence.

BRANDstorming tip2

Pozvánka na společnou tiskovou konferenci Novy a Markízy, která se uskuteční v Bratislavě pouhé dva dny po společné pražské tiskové konferenci televizí Prima a Joj k projektu Česko Slovensko má talent

Po letech tak letos na podzim dojde k podobnému konkurenčnímu boji jako s „kontejnerovými“ reality show VyVolení a Big Brother. Tehdy zvítězila Prima nad Novou a Joj nad Markízou. Zopakuje se podobná situace i letos? Záležet bude na obsazení porot, moderátorech, ale především castingu. Podrobnosti z čtvrteční tiskové konference Novy a Markízy vám DigiZone.cz přinese již zítra, a podrobněji se na obě soutěže zaměříme v pondělním článku.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).