Hlavní navigace

Nova s Markízou se po Hlasu Česko Slovenska příští rok opět vrátí k SuperStar

11. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obě televize prozradily o dalším ročníku chystané pěvecké show jen několik faktů. Není zatím známo, kdo ji bude moderovat, ani kdy se bude Česko Slovenská SuperStar vysílat.

Na českých a slovenských obrazovkách se v příštím roce opět objeví pěvecká show Česko Slovenská SuperStar. Dnes to tiskovými zprávami ohlásily jak televize Nova, tak i její slovenská sestra Markíza. Termín, kdy se bude show vysílat, zatím není znám. Obě televize se vrací k formátu, který jim dělal dobrá čísla, což se nedalo říci o Hlasu Česko Slovenska. Ten byl pro oba programy spíše zklamáním. Hlavní výhrou pro vítěze bude dva a půl milionu korun, případně sto tisíc eur.

BRAND

Z ARCHIVU: Nova podlehla včera Primě family. Finále Hlasu skončilo pod milionem diváků

Do SuperStar se mohou talentovaní zpěváci z Česka a Slovenska hlásit od 12. října 2012. Stačí vyplnit přihlašovací formulář na portálu www.superstar2013.tv a vybrat si jeden z castingových termínů, uvedla manažerka Novy Lucie Bártová. Castingů se budou moci zúčastnit zájemci v několika českých i slovenských městech. 10. listopadu se začne v Košicích a dalšími tamními zastávkami budou Banská Bystrica a Bratislava. Z českých měst byly do castingů zahrnuty Ostrava, Brno a pochopitelně i Praha.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).