Hlavní navigace

Nova se svou talentovou show vyhrála včera ještě těsněji než minule

UVNITŘ GRAF Nejsledovanějším pořadem včerejšího večera se v cílově skupině Dospělí 15+ stala opět česko-slovenská talentová show Talentmania TV Nova, která si ukrojila z koláče sledovanosti 28,48 %. Konkurenční a originální formát Primy s názvem Česko Slovensko má talent sledovalo 26,15 % diváků u televizních obrazovek. Úspěšný byl ale i film Tomáše Vorla Gympl, který běžel na ČT 1 od 20.05. Jeho share bylo 22,54 % (899 tisíc diváků).

ČTĚTE TAKÉ: Souboj talentových soutěží vyhrála Nova, ale jen o 200 tisíc diváků

KL2018 Tip nominace

Řečí čísel tedy sledovalo Talentmanii na Nově přibližně 1,126 tisíc diváků, zatímco soutěž podle formátu Got Talent na Primě vidělo 1,041 tisíc lidí. Jedná se tedy o ještě těsnější vítězství české komerční jedničky než v minulém týdnu. Tehdy byl rozdíl necelých dvě stě tisíc diváků. Ve skupině 15–54, na kterou prodávají obě komerční televize reklamní časy, však vyhrála televize Prima, a to nejtěsnějším možným výsledkem. Na webu Nova.cz, kde česká komerční jednička zveřejňuje výsledky sledovanosti, mají oba kanály dokonce stejný počet diváků, a to 618 tisíc.

Graf vývoje minutové sledovanosti během nedělních úvodích dílů soutěží Talentmania a Česko Slovensko má talent (Zdroj: Prima – ATO/Mediaresearch, obrázek kliknutím zvětšíte)

Našli jste v článku chybu?