Hlavní navigace

Nova si brousí zuby na velký český portál

Jiří Macich ml.

Televize Nova se netají ambicemi v oblasti internetového zpravodajství. Po nemalém personálním posílení internetové divize může nyní dojít i k jiné akvizici. Podle Petra Dvořáka, generálního ředitele české televizní jedničky, je na spadnutí převzetí blíže neupřesněného českého internetového portálu. Uvedl to v rozhovoru pro Hospodářské noviny. Otázkou je, který to bude. Žhavými kandidáty jsou podle spekulací tisku Centrum a Atlas. Většinový podíl v portálu Centrum však teprve před měsícem…

Doba čtení: 1 minuta

Televize Nova se netají ambicemi v oblasti internetového zpravodajství. Po nemalém personálním posílení internetové divize může nyní dojít i k jiné akvizici. Podle Petra Dvořáka, generálního ředitele české televizní jedničky, je na spadnutí převzetí blíže neupřesněného českého internetového portálu. Uvedl to v rozhovoru pro Hospodářské noviny. Otázkou je, který to bude. Žhavými kandidáty jsou podle spekulací tisku Centrum a Atlas. Většinový podíl v portálu Centrum však teprve před měsícem koupil investiční fond Warburg Pincus. (iDnes)

Nova zatím ve zpravodajský web přetavila své internetové stránky a spustila online půjčovnu filmů. Svého času se zdálo, že bude chtít fušovat do řemesla i českým komunitním portálům, ovšem její projekt Klub.cz se netěší velkému zájmu uživatelů a televize jej zatím ani nijak aktivně nepropaguje.

Našli jste v článku chybu?