Hlavní navigace

Nova si registrovala loga federální reality show Česko-Slovenský Talent

16. 2. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
16. 2. 2010

LOGA UVNITŘ – DOPLNĚNO Hlavním programovým tahákem Novy pro letošní jaro by mohla být federální pěvecká show Česko-Slovenský Talent. Nova o ní bude zřejmě informovat na dnešní odpolední tiskové konferenci k jarnímu programovému schématu, koncem minulého týdne si však už nechala zaregistrovat u českého patentového úřadu tři různé verze názvu a loga této soutěže: Talent ČS, Super Talent a Česko-Slovenský Talent.

PODÍVEJTE SE: Tří verze log federální talentové show Česko-Slovenský Talent

Nova bude soutěž vysílat společně se svojí sesterskou televizí na Slovensku, Markízou, která tento formát úspěšně uvedla na obrazovku v loňském roce pod názvem Slovensko má talent a minulý týden si na Slovensku registrovala stejné názvy a loga jako Nova v České republice. V zahraničí je tato reality show známá pod názvem Got Talent, a licenci pro tento formát vlastní společnost FremantleMedia. Finále slovenské verze Talentu mělo v loňském roce nejvyšší sledovanost ze všech národních verzí formátu na světě.

POROVNEJTE: Loga Česko-Slovenského Talentu, která si registrovala slovenská Markíza

Pro Novu a Markízu měl být Česko-Slovenský Talent prvním společným projektem talentové reality show, nakonec se ale obě televize rozhodly vsadit na jistotu v podobě federální SuperStar, kterou uvedly na podzim loňského roku. Markíza však má díky loňskému odvysílání Talentu opci na druhou sérii, kterou hodlá využít, a rovněž Nova se o tento pořad začala zajímat v průběhu loňského roku.

UXD

Jelikož Nova závazně potvrdila zájem už během loňského jarního tv-marketu MIPTV v Cannes, je velmi pravděpodobné, že diváci v Česku i na Slovensku se můžou těšit na megashow, která loni na jaře lámala rekordy sledovanosti na celém světě, řekla už loni v listopadu serveru Mediálne.sk Andrea Gavačová, zástupkyně společnosti FremantleMedia pro Českou republiku a Slovensko.

DOPLNĚNO – Televize Nova nezahrnula reality show Česko-Slovenský Talent mezi pořady, které představila na dnešní tiskové konferenci k jarnímu programovému schématu. Ve vysílání Novy a Markízy se tedy zřejmě objeví až na podzim.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.