Hlavní navigace

Nova si registruje známku Potravinový inspektor pro svoje reportérské hlídky TN

4. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po Letním a Zimním inspektorovi přišly Televizní noviny i s Potravinovým inspektorem. Ve vysílání se objevil poprvé 27. února, o den později si Nova registrovala ochrannou známku.

Nejen hodnocení kvality letních kempů a zmních horských středisek, ale nově i kvality potravn v obchodech začala nabízet hlavní zpravodajská relace televize Nova. Po Letním a Zimním inspektorovi tak přišel Potravinový inspektor. Nova speciální reportérskou hlídku použila v Televizních novinách poprvé minulé pondělí 27. února, kdy se zaměřila na plesnivé ovoce a zeleninu v pražských obchodech a o den později si nechala název Potravinový inspektor registrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví.

UXD

K TÉMATU: Nova chystá Zimního inspektora, obdobu letního hodnocení českých kempů

Na rozdíl od Letního a Zimního inspektora ale Nova tentokrát nerozdává pečetě kvality, jimiž hodnotila úroveň letních kempů a zimních středisek, pouze upozorňuje na nešvary obchodníků a poté kontroluje, zda svoj chybu napravili. Minulý týden se Televizní noviny stihly zaměřit jen na pražské obchody, ale slibují namátkové kontroly i v regionech.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.