Hlavní navigace

Nova sport by mohla vysílat zápas Poháru UEFA Slavia – Aston Villa

3. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 11. 2008

Fotbalový zápas Poháru UEFA mezi pražskou Slavií a Aston Villou by mohla pro české diváky přenášet kabelová a satelitní Nova sport. Agentuře ČTK to řekl předseda představenstva Slavie Praha Tomáš Rosen. Česká televize podle agentury nabízela, že vyrobí přenos, který by Slavia mohla prodat zahraničním zájemcům, a nabízela za něj 200 tisíc korun. Vedení klubu ale nabídku odmítlo.

BRAND

televizí Nova jednáme, je to jediná česká stanice, která vyjádřila přání tento atraktivní zápas vysílat. A my jsme velmi nakloněni k tomu, abychom se domluvili, uvedl Rosen. Čtvrteční zápas je výjimečnou událostí. Slavia je jediným českým zástupcem v pohárech, vede ligu. Chceme, aby tahle událost byla i výjimečně oceněna, cituje ČTK tiskové prohlášení generálního ředitele Slavia Praha Petra Doležala.

Podle Rosena by Slavia kývla na nabídku ČT, která by obsahovala bezplatnou výrobu signálu a platbu 500 tisíc korun, což Kavčí hory odmítly. Přenos tak zajistí externí firma a Slavia přenos prodá minimálně anglickému programu Channel 5.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).