Hlavní navigace

Nova Sport chce nabídnout jeden internetový přenos denně

25. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sportovní placený kanál Nova Sport (někdejší Galaxie Sport) chce přinášet alespoň jeden přímý přenos po Internetu každý den. Naším cílem je, aby i na Internetu měl divák možnost sledovat každý den nějaký přenos, podobně jako v televizi. Takže kromě Champions League teď na Internetu připravujeme přenos Red Bull X-Fighters. Plánujeme nabízet například KHL na Internetu živě dvakrát týdně, takže bude to další možnost, jak program sledovat a pomoci Internetu, prozradil v rozhovoru pro náš sesterský…

Sportovní placený kanál Nova Sport (někdejší Galaxie Sport) chce přinášet alespoň jeden přímý přenos po Internetu každý den. Naším cílem je, aby i na Internetu měl divák možnost sledovat každý den nějaký přenos, podobně jako v televizi. Takže kromě Champions League teď na Internetu připravujeme přenos Red Bull X-Fighters. Plánujeme nabízet například KHL na Internetu živě dvakrát týdně, takže bude to další možnost, jak program sledovat a pomoci Internetu, prozradil v rozhovoru pro náš sesterský server DigiZone.cz Marek Kindernay, ředitel stanice.

Prestižní anglickou fotbalovou ligu, ruskou kontinentální hokejovou ligu nebo freestyle motocross hodlá Nova Sport uživatelům Internetu nabízet zdarma. Odlivu abonentů, kteří se spokojí s bezplatnými internetovými přenosy, se však nebojí. Myslím, že pořád je markantní rozdíl mezi sledováním televize a streamovaného videa na Internetu. Takže tohoto efektu se neobáváme, uvedl Marek Kindernay pro DigiZone.cz. Přenosy budou dostupné pro uživatele z České republiky i Slovenska a poběží v rámci portálu tn.cz. K tomu přistupujeme jako ke skupině značek Nova, takže snažíme se posílit pozici celé skupiny, v tomto případě se všechno uskutečňuje přes tn.cz, Vše je prolinkováno jak na webu Novy sport, tak na nova.cz a tn.cz, aby z toho měli všichni co nejvíc, nastínil Marek Kindernay.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.