Hlavní navigace

Nova Sport nabídne během dvou týdnů 120 zápasů z Wimbledonu

21. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
21. 6. 2010

UVNITŘ PŘEHLED PŘENOSŮ Nova Sport nabídne svým divákům letos přenosy již ze 124. ročníku tohoto slavného tenisového turnaje. Během dvou týdnů odehrají zápasy mužského i ženského turnaje na devatenácti kurtech. V pozici staronové světové jedničky přijíždí Rafael Nadal, který je opět ve špičkové formě a bude se snažit sebrat wimbledonský titul Rogeru Federerovi, jehož letošní výsledky jsou pouze průměrné, uvádí PR koordinátor stanice Michal Klouda.

ČTĚTE TAKÉ: Premier League na Nově Sport končí. Nahradí ji ruská a možná i portugalská liga

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

Wimbledonských bojů se bohužel ke smůle českých příznivců bílého sportu nezúčastní Radek Štěpánek, který si při tréninku přivodil zranění kolene. Velké očekávání se ale upíná k Tomáši Berdychovi, jenž letos prožívá jednu z nejlepších sezón své kariéry. V pozici nasazené dvanáctky se pokusí navázat na úspěch z pařížské antuky a opět se přiblížit světové desítce žebříčku ATP. Nova Sport svým divákům přinese celkem 120 zápasů.

Rozpis termínů vysílání jednotlivých bloků Wimbledonu. (Zdroj: Nova Sport)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).