Hlavní navigace

Nova Sport oslaví třetí narozeniny návratem NHL. Poprvé ji uvidíte v neděli

13. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
13. 10. 2011

Vyjednávání Novy Sport s vlastníkem vysílacích práv na přenosy severoamerické NHL přineslo své ovoce. Na obrazovku tohoto programu se vrací na přelomu 15. a 16. října v 1.05 tato atraktivní soutěž a nabídne hned rekordní dávku přenosů – pět týdně. Děje se tak v době, kdy stanice oslavuje své třetí narozeniny. Letošní ročník je desátým jubilejním, který Nova Sport vysílá, včetně její předchůdkyně – Galaxie sport.

K TÉMATU: Nova Sport je těsně před podpisem smlouvy na vysílání hokejové NHL

Jsem velmi rád, že složitá vyjednávání nakonec dospěla do úspěšného konce a můžeme opět divákům nabídnout NHL. Pro náš placený kanál je NHL historickou součástí a těší mě, že ani po deseti letech nezmizí z obrazovek, oznámil s potěšením zařazení NHL ředitel stanice Marek Kindernay. Kromě NHL vysílá Nova Sport také hokej v podobě ruské KHL a domácí Extraligy. Hlavním tahákem severoamerické soutěže bude pochopitelně Jaromír Jágr, který oblékl dres Philadelpie Flayers.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).