Hlavní navigace

Nova sport zařazuje Wimbledon, objeví se i na hlavní Nově

26. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. 5. 2009

Sportovní kanál Nova sport přinese poprvé ve své novodobé historii přímé přenosy z Wimbledonu, třetího grand-slamu tenisové sezóny a vůbec nejprestižnějšího tenisového turnaje světa, který se uskuteční na přelomu června a července. Až donedávna vysílala přenosy z tohoto turnaje Česká televize na svém sportovním programu, nyní se však Wimbledon dostane nejen na obrazovky placené Novy sport ale i na terestrický kanál TV Nova, kde se objeví finále mužské dvouhry.

Tip_PPC

Nova sport získala exkluzivní práva pro ČeskoSlovensko na tři roky. „Během 14 dnů přineseme divákům celkem 96 hodin živých přenosů mužských i ženských dvouher, včetně finále čtyřher. Finálový souboj můžu mohou diváci sledovat také na obrazovkách TV Nova v neděli 5. července,“ říká Michal Klouda, PR manager Novy sport.

Přímé přenosy bude komentovat sedm lidí, kromě jiných i komentátoři známí z nočních přenosů hokejové NHL – Tomáš Borovec, Tomáš Lörincz a dále Martin Pouva, Filip Šedivý, Vojtěch Bidrman, slovenský komentátor Jozef Havrilla a bývalá vynikající čeká tenistka Sandra Kleinová.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.