Hlavní navigace

Nova Sport získala fotbalovou Ligu mistrů a jedná o hokejové extralize

5. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 8. 2009

Fotbalovou Ligu mistrů bude v České republice přenášet i placený kabelový a satelitní kanál Nova Sport. Televizi se podařilo získat práva pro přenos dvou zápasů týdně (v úterý a ve středu) a dvou dalších prostřednictvím internetu. Serveru DigiZone.cz to na dnešní tiskové konferenci k podzimním novinkám na programech televize Nova řekl šéf Novy Sport Marek Kindernay.

K TÉMATU: Nova Sport podepsala smlouvu na přenosy hokejové Kontinentální ligy

Nova Sport také jedná o možnosti přenosu vybraných zápasů české hokejové O2 extraligy. Nabídnout by měla jeden zápas týdně, vždy ve čtvrtek. Už dříve Nova Sport oznámila, že získala práva pro vysílání ruské hokejové Kontinentální ligy, v níž hraje i česká hokejová hvězda Jaromír Jágr.

ebf - tip do článku - debata

Nova na dnešní tiskové konferenci také oznámila, že od podzimu posílí „áčkové“ filmy na svém filmovém kanálu Nova Cinema. Ne všechny filmové premiéry totiž stihne odvysílat na svém hlavním programu.

Podzimním programovým novinkám na všech třech kanálech Novy se bude věnovat zítřejší článek DigiZone.cz

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).