Hlavní navigace

Nova spustila magazín Doma.cz pro ženy a o seriálech

4. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rodina internetových projektů televize Nova se rozrostla o webový magazín Doma.cz, který se svým obsahem zaměřuje hlavně na ženy. Jsme přesvědčeni o tom, že ženský internetový portál je mimořádně vhodným rozšířením našeho internetového portfolia. Kromě klasických témat ženského magazínu bude přinášet i exkluzivní informace o hvězdách TV Nova, které se čtenářky nikde jinde nedočtou, uvedl Pavel Krbec, ředitel internetových aktivit televize Nova.

Rodina internetových projektů televize Nova se rozrostla o webový magazín Doma.cz, který se svým obsahem zaměřuje hlavně na ženy. Jsme přesvědčeni o tom, že ženský internetový portál je mimořádně vhodným rozšířením našeho internetového portfolia. Kromě klasických témat ženského magazínu bude přinášet i exkluzivní informace o hvězdách TV Nova, které se čtenářky nikde jinde nedočtou, uvedl Pavel Krbec, ředitel internetových aktivit televize Nova.

Kromě svých známých tváří Nova na Doma.cz obsahově sází také na seriály, které divákům servíruje. Věnuje jim celou rubriku. Články na Doma.cz se kromě původních seriálů Novy věnují také zahraničním seriálovým akvizicím. Letos jde už o druhý projekt, který Nova spustila. Jak jsme vás již informovali, zhruba před měsícem spustila webovou online hru Dobyvatel.cz. (Tisková zpráva)

K tématu: Nova má prý zájem o koupi portálu Volný.cz, který je na prodej, Nova a Mediatel spolupracují na vyhledávači Vybereme.cz, Nova začleňuje Mediafax do své struktury.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.