Hlavní navigace

Nova spustila natáčení Policie Modrava 2. Vysílání je naplánováno na 2017

1. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Na počátku týdne padla první klapka druhé řady jednoho z nejúspěšnějších seriálů poslední doby. Stalo se tak po roce příprav.

Televize Nova oznámila zahájení příprav k natáčení druhé řady na počátku června 2015. Nyní padla, v pondělí 30. května, v obci Srní na Šumavě první klapka. Nové pokračování má opět přinést oblíbené herecké obsazení, ale i nové postavy, zajímavé kriminální případy včetně řady akčních scén a zapomenout nesmíme ani na dechberoucí šumavskou přírodu, na kterou seriál hodně sází.

První natáčecí den probíhal u chalupy učitele Emila Kintzla, kterého v seriálu hraje Ladislav Mrkvička. Na place se s ním v prvních obrazech potkali Filip Tomsa (poručík Kamil Sedláček), Michal Holán (Krásný Jája) nebo Matěj Dadák (podporučík Josef Vítek). V hlavních rolích nových dílů se pak opět představí Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Jana Boušková či Taťjana Medvecká, režisérem nových dílů je opět jeho autor a spoluscenárista Jaroslav Soukup. 

K TÉMATU: Policie Modrava bude mít pokračování. Nova zahájila přípravy natáčení druhé řady (8. června 2015)

Policie Modrava, nejúspěšnější seriál posledních let, vychází na DVD

UXD

Policie Modrava 2 - 2016.
Autor: Nova

Policie Modrava 2 – 2016.

Je to pro mě návrat někam, kde se cítím jako doma. Zažili jsme tady všichni kus života. Když jsem přišla tam, kde bydlíme, připadala jsem si, jako bych přišla domů. Nejvíc jsem se těšila na štáb, na kolegy a samozřejmě také na samotné natáčení, říká jedna z hlavních postav, Soňa Norisová, která hraje kriminalistku Janu Vinickou.

Popularitu první řady Policie Modrava výmluvně dokumentuje citace z našeho článku z 15. 6. 2015: „O více než polovinu diváků přišla po skončení kriminálního seriálu Policie Modrava televize Nova.“ Ostatně připomenout si ho můžete v obsáhlé galerii níže.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.