Hlavní navigace

Nová stanice pro příznivce black music a R’n’B ze satelitu

26. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
26. 3. 2008

Na satelitu Eurobird 1 na pozici 28.5 st. východně se objevil nový hudební kanál zaměřený na černou hudbu a R’n’B. Dosavadní vysílání stanice B4 bylo nahrazeno televizí Flava. B4 byl britský hudební kanál patřící pod mediální skupinu Chart Show Channels, která provozuje např. také kanály NME TV, Chart Show TV a The Vault. Televize odstartovala v červnu 2004 a hrála nejžhavější hity pop-music poslední doby. Většina tvorby byla zaměřena na britský kontinent.

ČTĚTE TAKÉ: Hudební smršť z Británie ve vašem obýváku

ebf - tip - debata

Náplň nového nekódovaného hudebního kanálu je jiná. V jeho programu se objevují především černí interpreti jako je P. Diddy, Common, Craig David, ze zpěvaček pak Alicia Keys, Missy Elliott nebo Beyonce. Divákům pro příjem v České republice postačí parabola běžných rozměrů. Flava může být pro mnohé náhradou za hudební kanál MTV Base, jehož evropská mutace ukončila vysílání začátkem března.

Parametry příjmu: Eurobird 1 (28.5 st. východně), 11642/V, SR 27500, FEC 2/3, ID Flava

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).