Hlavní navigace

Nova usiluje o koupi internetového portálu Volný.cz

15. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 4. 2010

Televize Nova je nejvážnějším zájemcem o koupi internetového portálu Volný.cz, jehož majitel Dial Telecom rozhodl o prodeji. Informují o tom dnešní Hospodářské noviny, podle nichž je součástí obchodu stane i oblíbená internetová služba Uschovna.cz pro přenos větších souborů dat. Nova odmítla tento obchod komentovat.

K TÉMATU: Televize Nova spustí nový web určený ženám

ICTZ23

Rozhodnutí týkající se internetových aktivit nechceme v tuto chvíli komunikovat do médií, prohlásila pro HN mluvčí Novy Michaela Fričová. Faktem je, že Nova poslední dobou zvyšuje svoji aktivitu na internetu, protože by se ráda dostala mezi tři největší provozovatele internetových stránek v tuzemsku (což byl plán generálního ředitele Novy Petra Dvořáka).

Na 30. dubna nebo 1. května Nova oznámila start vlastního internetového portálu pro ženy, jehož název zatím tají. Televize se rozhoduje mezi dvěma značkami, pro které má registrované internetové domény. Nova už provozuje svůj zpravodajský videoportál tn.cz, blogovací systém Blog.cz, fotografický web Galerie.cz a vyhledávač Jyxo.cz. V dubnu koupila strategickou hru Dobyvatel.cz.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.