Hlavní navigace

Nova uzavřela spolupráci s T-Mobile, jeho zákazníci mohou mít Voyo se slevou

1. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Všichni noví nebo stávající zákazníci T-Mobile mohou ode dneška až do konce ledna 2014 získat slevový kupon na měsíční předplatné videotéky Voyo za 129 korun

O šedesát korun levnější než obvykle mohou mít zákazníci mobilního operátora T-Mobile měsíční předplatné videotéky Voyo od televize Nova. Místo 189 korun za něj zaplatí 129 Kč, ale jen v případě, že si kdykoli ode dneška do konce ledna vygenerují na webu www.t-mobile.cz/voyo slevový kód, který pak uplatní při registraci na stránce www.voyo.cz/tmobile. Informoval o tom ředitel Voyo Petr Horák. „Spolupráce s T-Mobile je pro nás strategickým krokem k rozšíření používání služeb Voyo nejen na mobilních zařízeních,” uvedl s tím, že Voyo s stane i součástí vánoční kampaně T-Mobilu.

MM socky3

RECENZE: Voyo Player: Multimediální krabička, která plní především svůj hlavní účel

Nabídka slevového kódu se týká pouze těch zákazníků T-Mobile, kteří využívají některý z mobilních hlasových nebo datových tarifů s měsíčním vyúčtováním. Akce platí pro zákazníky T-Mobile s aktivní službou m-platba, kterou plánuje do budoucna zařadit mezi platební metody i Voyo. „Před blížícími se Vánoci chceme našim zákazníkům zprostředkovat exkluzivní výhody jako poděkování za to, že jsou s námi,“ vysvětlila Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností. „Jsme přesvědčeni, že si zákazníci videoportál Voyo na svých tabletech, chytrých telefonech, ale i v počítačích či televizích opravdu vychutnají.”

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.