Hlavní navigace

Nova v únoru uvede český komediální seriál Na vodě s Tomášem Klusem

14. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do zátoky plné lodí a hausbótů. Hlavním hrdinou je úspěšný pětatřicátník, kterému se v jedné sekundě změní život.

V neděli 7. února od 20:20 se diváci televize Nova dočkají první epizody zbrusu nového komediálního seriálu Na vodě, který se pyšní zajímavým hereckým obsazením. V hlavních rolích uvidíte Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Zahrát si s Ivou Pazderkovou manželský pár bylo naším snem už dlouho. A najednou ta nabídka přišla! Oba nás to potěšilo a věřím, že to bude bavit i diváky, usmívá se Lukáš Pavlásek.

Hlavním hrdinou seriálu je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jednom okamžiku změní celý život. Opustí ho totiž jeho žena, přijde o práci i o střechu nad hlavou a zdá se mu, že nezbývá nic jiného než…

Po zoufalém skoku z mostu se však vynoří u lodě svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v hausbótové zátoce uprostřed Prahy.

A najednou je řada věcí zcela jinak!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).