Hlavní navigace

Nova věří turecké telenovele. Chce ji nabídnout jako večerní seriál

20. 1. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
20. 1. 2011

Nejsledovanější česká televize – TV Nova – oficiálně potvrdila nasazení tureckého seriálu Tisíc a jedna noc do svého programového schématu. Můžeme potvrdit, že seriál Tisíc a jedna noc, který v zemích svého uvedení láme rekordy sledovanosti a zaznamenává mimořádnou diváckou odezvu, jsme pro naše diváky získali, sdělila DigiZone.cz mluvčí Novy Michaela Fričová.

K TÉMATU: Markíze se na Slovensku daří lépe než Nově v Česku. Díky telenovele

Kdy se však turecký seriál, který je spíše označován za telenovelu, ve vysílání objeví, zatím nechce vedení televize prozrazovat. Podrobnosti o jeho nasazení budeme komunikovat, dodala Fričová. Podle informací slovenského serveru Mediálne.sk se má objevit Tisíc a jedna noc na obrazovkách poprvé v neděli 13. února. Nova by měla riskovat a plánuje nasazení na dvacátou hodinu, tedy do nejatraktivnějšího vysílacího času.

ČTĚTE TAKÉ: Nova bude dál šetřit. Projeví se to i na programu

Seriál, který bezesporu zaujme především ženy a muži tak budou muset od svých manželek a partnerek leccos přetrpět, vypráví v kostce o vcelku tvrdém podnikateli Onuru Aksalovi, do jehož života nečekaně vstoupí talentovaná architektka Šeherezáda Evliyaogluová. Netuší ovšem, jaký osud ženu potkal – má těžce nemocného pětiletého syna Kaana a manžel ji tragicky zemřel. Onur, který je jejím šéfem, ji nabídne, aby s ní strávil za 150 tisíc dolarů jednu noc. Ta jeho nabídku kvůli synovi trpícímu leukémií přijme.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nový ředitel Novy Andruško v Televizních novinách: rozšíříme zpravodajství

Tisíc a jedna noc, která má velký potenciál na to stát se seriálovým hitem také v České republice, však nebude jedinou novinkou, jež na diváky čeká. Nova pozastavila výrobu pořadu Stahovák, který byl určen mladé generaci a nabízel jim to nejlepší z internetových videí, a hledá také nový koncept pro anketu Anno. Do budoucna počítáme s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem, kteří v současné době pracují na vývoji jiných projektů pro TV Nova, uvedla Fričová. Již delší dobu se už ví, že nejsledovanější česká televize se zatím bez bližších podrobností chystá na významné rozšíření zpravodajství.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.