Hlavní navigace

Nová verze Play.cz pro mobilní telefony

7. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Internetová rádia z portálu Play.cz lze nyní poslouchat i na mobilním telefonu díky nové mobilní verzi stránek dostupné na adrese http://m.play.cz, kterou stačí zadat do prohlížeče v mobilu. Následně se zobrazí abecední seznam dostupných rozhlasových stanic, z nichž si mohou uživatelé resp. posluchači vybrat. Po rozkliknutí konkrétní stanice se na displeji mobilu objeví informace o právě vysílaném pořadu a uživatel si může vybrat mezi různými streamy dle možností svého zařízení a připojení.…

Internetová rádia z portálu Play.cz lze nyní poslouchat i na mobilním telefonu díky nové mobilní verzi stránek dostupné na adrese http://m.play.cz, kterou stačí zadat do prohlížeče v mobilu. Následně se zobrazí abecední seznam dostupných rozhlasových stanic, z nichž si mohou uživatelé resp. posluchači vybrat. Po rozkliknutí konkrétní stanice se na displeji mobilu objeví informace o právě vysílaném pořadu a uživatel si může vybrat mezi různými streamy dle možností svého zařízení a připojení. Streamy jsou k dispozici ve formátech MP3, AAC a WMA v kvalitě od 16 kbit/s do 128 kbit/s. Součástí mobilních stránek je i magazín.

Screenshot

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.