Hlavní navigace

Nova vrátí na obrazovku soutěž Chcete být milionářem?, odvysílá ji na Telce

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO Populární soutěž se objeví na Telce přibližně dva měsíce poté, co skonal její nejpopulárnější moderátor a herec Vladimír Čech. Zemřel v březnu ve věku 61 let.

Doba čtení: 1 minuta

Nova Group vrátí do vysílání jednu z nejpopulárnějších soutěží, která se začátkem nového milénia objevila na našich obrazovkách. Od 3. června začne prostřednictvím svého archivního programu Telka pouštět divákům formát Chcete být milionářem?, v němž se objevil například Vladimír Čech, Martin Preiss ale také Ondřej Hejma. Nova nasazuje Milionáře na svůj tematický kanál v atraktivním čase – od 20 hodin – a vysílat ho bude každý všední den, tedy od pondělí do pátku.

Vladimír Čech jako moderátor soutěže Chcete být milionářem?
Autor: TV Nova

Vladimír Čech jako moderátor soutěže Chcete být milionářem?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zemřel herec Vladimír Čech, proslavený moderátor soutěže Chcete být milionářem?

Princip televizní soutěže Chcete být milionářem? je velmi jednoduchý. Soutěžící zodpovídá celkem 15 otázek se vzrůstající náročností. S každou otázkou stoupá i finanční částka. Nejvyšší možná výhra byla stanovena na deset miliónů korun. Soutěžící má k dispozici tři nápovědy, které může využít během hry pouze jednou – 50:50, přítel na telefonu a pomoc publika, připomněl pravidla soutěže PR koordinátor Novy Martin Šnýdr.

Našli jste v článku chybu?