Hlavní navigace

Nova vrátí na obrazovku soutěž Chcete být milionářem?, odvysílá ji na Telce

16. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Populární soutěž se objeví na Telce přibližně dva měsíce poté, co skonal její nejpopulárnější moderátor a herec Vladimír Čech. Zemřel v březnu ve věku 61 let.

Nova Group vrátí do vysílání jednu z nejpopulárnějších soutěží, která se začátkem nového milénia objevila na našich obrazovkách. Od 3. června začne prostřednictvím svého archivního programu Telka pouštět divákům formát Chcete být milionářem?, v němž se objevil například Vladimír Čech, Martin Preiss ale také Ondřej Hejma. Nova nasazuje Milionáře na svůj tematický kanál v atraktivním čase – od 20 hodin – a vysílat ho bude každý všední den, tedy od pondělí do pátku.

BRAND23 Workshop

Vladimír Čech jako moderátor soutěže Chcete být milionářem?
Autor: TV Nova

Vladimír Čech jako moderátor soutěže Chcete být milionářem?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zemřel herec Vladimír Čech, proslavený moderátor soutěže Chcete být milionářem?

Princip televizní soutěže Chcete být milionářem? je velmi jednoduchý. Soutěžící zodpovídá celkem 15 otázek se vzrůstající náročností. S každou otázkou stoupá i finanční částka. Nejvyšší možná výhra byla stanovena na deset miliónů korun. Soutěžící má k dispozici tři nápovědy, které může využít během hry pouze jednou – 50:50, přítel na telefonu a pomoc publika, připomněl pravidla soutěže PR koordinátor Novy Martin Šnýdr.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).