Hlavní navigace

Nova vrátí po třech letech na obrazovku kulinářskou show MasterChef

7. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Nejsledovanější tuzemská televize vysílala pořad naposledy na podzim 2012. Jeho moderátorkou byla tehdy modelka Daniela Peštová.

Po třech letech se na obrazovku televize Nova vrátí letos na podzim kulinářská show MasterChef. Výhrou v soutěži bude tentokrát půl milionu korun a vydání vlastní kuchařky. Všichni amatérští kuchaři a milovníci vaření z celé České republiky mají možnost přihlásit se do boje ode dnešního dne na www.nova.cz, kde stačí vyplnit registrační formulář, informovala mluvčí televize Anna Suchá. Moderátorkou předchozího ročníku byla modelka Daniela Peštová, tvář toho letošního Nova prozatím neprozradila. Nova zatím ani nechce uvést, kteří známí šéfkuchaři se v pořadu objeví.

MMF24

Z ARCHIVU: Ženy v pokušení včera těsně porazily ČT 1. MasterChef pod půlmilionem diváků

MasterChef je celosvětově úspěšná kuchařská show, která vznikla ve Velké Británii. Pořad staví především na kombinaci mimořádných kuchařských výkonů a emocí. MasterChef je pro mě „kuchařská SuperStar“. Objevuje skryté talenty, vede amatérské kuchaře, kteří se chtějí posunout… A to ve velké výpravné show, uvedl populární americký kuchař a držitel třinácti Michelinských hvězd Gordon Ramsay, který natočil v USA coby porotce již pět úspěšných řad. Z Ramsaym se mohou diváci aktuálně setkat také na obrazovce kulinářské stanice Mňam TV, která je součástí Regionální sítě 8.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).