Hlavní navigace

Nova zatím další ročník SuperStar oficiálně tají, i když už ho Markíza potvrdila

13. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O přípravách na česko-slovenskou SuperStar informoval v úterý server Mediálne.sk, který se odvolává na prezentaci pro obchodní partnery. Show se naposledy vysílala na jaře loňského roku.

Televize Nova prozatím tají, zdali bude v příštím roce vysílat další ročník pěvecké show SuperStar. Z oficiálního vyjádření, které serveru DigiZone.cz poskytla mluvčí mediální skupiny Anna Suchá, vyplývá pouze to, že Nova nasadí v příštím roce „velkolepou televizní show“. Podrobnější informace ovšem televize ještě nechce sdělovat. SuperStar se na českých obrazovkách objevila naposledy v první polovině loňského roku a Nova ji vysílala v neděli proti zábavné soutěži Máme rádi Česko na Primě a Nevinným lžím na Jedničce.

BRAND

Z ARCHIVU: ČT 24 v neděli s celodenním podílem 17%, finále vítězné SuperStar zastínily povodně

O přípravách na česko-slovenskou SuperStar informoval v úterý server Mediálne.sk, který se odvolává na prezentaci pro obchodní partnery. Pěvecká soutěž by se na obrazovce obou stanic měla podle webu objevit na jaře 2015. Markíza i v příštím roce vsadí na jistoty, po letošním Hlasu Česko Slovenska znovu počítá se Superstar. Pěveckou soutěž, jejímž držitelem licence je společnost FremantleMedia naposledy vysílala na jaře 2013, informovalo Mediálne. V České republice zastínily finále poslední SuperStar loňské povodně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).