Hlavní navigace

Nováček v testech

12. 5. 1998
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O víkednu jsme do našich testů po určitých technických peripetiích přidali společnost CZCOM. Je trochu brzo soudit, jak si celkově stojí, ale zatím si vede docela dobře.

Jak známo, v testech na Lupě chybí pár velkých poskytovatelů. Absenci CESNETu beru jako dočasnou, z ostatních je to především Bohemia.Net a Telenor. Až do minulého týdne to byla i společnost CZCOM, dnes už to ale neplatí.

CZCOM už se připojení do Internetu věnuje nějakou dobu a prošel několika stádii, včetně připojení prostřednictvím CESNETu. Že to s Internetem myslí vážně CZCOM prokázal, když sakumprásk odkoupil od Moposu jeho Internetovou síť. V současné době poskytuje připojení v 29 městech a od poslední valné je členem NIXu.

Mám samozřejmě radost, že se rozrůstají řady účastníků testů, ale usmívám se nejen kvůli tomu, že jsme získali další dušičku, ale zejména proto, že se jí stal zrovna CZCOM – právě o něj si totiž kupodivu psalo nejvíce čtenářů a divilo se, že v testech není.

Na nějaké závěry je dost brzo, nicméně výsledky CZCOMu jsou zatím docela slušné – ostatně podívejte se sami.

Marek Antoš

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).