Hlavní navigace

Nové formáty na TV Relax a návrat kontaktního pořadu

Petr Jakub

Stanice ustoupila od původních plánů, podle kterých se mělo Haló, tady Relax vrátit na obrazovky začátkem srpna. Chystá také nové původní pořady.

Doba čtení: 2 minuty

Návrat kontaktního pořadu Haló, tady Relax vyplývá z programových plánů na 38. týden. Mělo by se tak stát v sobotu 24. září ve 23 hodin, repríza je pak naplánována na druhý den v 15:45.

K TÉMATU: TV Relax dočasně stahuje kontaktní pořad pro diváky 

V poslední době stanice také řešila zřejmě technické problémy, protože několikrát nebyla vysílána epizoda seriálu Zmije do úplného konce. Stalo se tak nejen o víkendu 30. a 31. července, ale také minimálně o 14 dní později, o čemž se zmiňují dva diváci na facebookové stránce stanice.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Relax se omluvil za předčasné ukončení vysílání seriálu Zmije během víkendu

Podle zmíněných programových plánů na 38. týden, které Relax rozeslal médiím, chystá stanice také nové původní pořady. První z nich se jmenuje Na pohodu s Heidi Janků a podle schématu bude poprvé vysílán v sobotu 24. září od 21:25 hodin. Synopse v programovém plánu pořad představuje jako magazín pro všechny ženy a o ženách. Budeme si společně povídat o všem, co ženy trápí, nebo s čím si nevědí rady. Dostanete od nás zajímavé tipy na snadnější život. Naučíte se nové triky a vychytávky.

Televize ale včera na facebookové stránce oznámila, že poprvé je možné pořad vidět 17. září ve 21:25. V tento čas ale všechny dostupné magazíny a online programy uvádějí v programu pořad Krampovoloviny.

Další novinkou, zřejmě z původní tvorby této televize, je pořad Jak podusit souseda, který by měl běžet v sobotu 24. září od 22:25 hodin. Pořad je charakterizován jako originální kuchařská show, ve které se utkají ve svém kulinárním umění dvě sousedské rodiny.

Novinky z oblasti televizních seriálů se v programu do 38. týdne neobjevují. V současné době televize Relax vysílá již po čtvrté za sebou seriál Divoký anděl a po třetí za sebou seriál Sabrina – mladá čarodějnice. Druhému uvedení se pak dostává seriálu Milady.

TV Relax vysílá v pozemním multiplexu 4, který provozuje vlastník této televize. Na satelitu je možné naladit tuto televizi volně bez nutnosti předplácet si jakýkoliv balíček.

Našli jste v článku chybu?