Hlavní navigace

Nové formáty na TV Relax a návrat kontaktního pořadu

2. 9. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Stanice ustoupila od původních plánů, podle kterých se mělo Haló, tady Relax vrátit na obrazovky začátkem srpna. Chystá také nové původní pořady.

Návrat kontaktního pořadu Haló, tady Relax vyplývá z programových plánů na 38. týden. Mělo by se tak stát v sobotu 24. září ve 23 hodin, repríza je pak naplánována na druhý den v 15:45.

K TÉMATU: TV Relax dočasně stahuje kontaktní pořad pro diváky 

V poslední době stanice také řešila zřejmě technické problémy, protože několikrát nebyla vysílána epizoda seriálu Zmije do úplného konce. Stalo se tak nejen o víkendu 30. a 31. července, ale také minimálně o 14 dní později, o čemž se zmiňují dva diváci na facebookové stránce stanice.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Relax se omluvil za předčasné ukončení vysílání seriálu Zmije během víkendu

Podle zmíněných programových plánů na 38. týden, které Relax rozeslal médiím, chystá stanice také nové původní pořady. První z nich se jmenuje Na pohodu s Heidi Janků a podle schématu bude poprvé vysílán v sobotu 24. září od 21:25 hodin. Synopse v programovém plánu pořad představuje jako magazín pro všechny ženy a o ženách. Budeme si společně povídat o všem, co ženy trápí, nebo s čím si nevědí rady. Dostanete od nás zajímavé tipy na snadnější život. Naučíte se nové triky a vychytávky.

Televize ale včera na facebookové stránce oznámila, že poprvé je možné pořad vidět 17. září ve 21:25. V tento čas ale všechny dostupné magazíny a online programy uvádějí v programu pořad Krampovoloviny.

Další novinkou, zřejmě z původní tvorby této televize, je pořad Jak podusit souseda, který by měl běžet v sobotu 24. září od 22:25 hodin. Pořad je charakterizován jako originální kuchařská show, ve které se utkají ve svém kulinárním umění dvě sousedské rodiny.

BRAND

Novinky z oblasti televizních seriálů se v programu do 38. týdne neobjevují. V současné době televize Relax vysílá již po čtvrté za sebou seriál Divoký anděl a po třetí za sebou seriál Sabrina – mladá čarodějnice. Druhému uvedení se pak dostává seriálu Milady.

TV Relax vysílá v pozemním multiplexu 4, který provozuje vlastník této televize. Na satelitu je možné naladit tuto televizi volně bez nutnosti předplácet si jakýkoliv balíček.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).