Hlavní navigace

Relax

Ke svým pátým narozeninám si televize Relax nadělila novou staniční grafiku

Změny v programové skladbě stanice shrnuje nové motto televize „pohodová televize“. Do tvorby nových staničních jinglů zapojil Relax všechny své zaměstnance a moderátory. Mají ilustrovat fakt, že „za výrobou televizního vysílání stojí skuteční lidé…

Po šestnácti letech je tu opět Esmeralda. Na Relaxu

TV Relax přichází s další telenovelou, která byla v minulosti vysílána na našich obrazovkách. První díl bude vysílán dnes ve 20:25.

Doba čtení: do minuty

Benzínka: Jak vyzrát na EET. A na vražedný pětiminutový formát

V první části přinesl nový seriál Benzínka naštvaného Vikiho Cabadaje, narážky na Babiše i nečekaně chytré momenty v dialozích.

6. 7. 2017 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Relax: Divokého anděla vystřídá od 8. prosince jiná telenovela

UVNITŘ GALERIE – Televize konkrétní telenovelu prozradila až včera večer, do té doby se objevovala v programových plánech pouze jako „Překvapení“.

Doba čtení: 1 minuta

RRTV: Televize Jéčko a licence pro internetovou Šlágr TV

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV, Rada) projednala na 17. zasedání 47 bodů programu, vyhodnotila 23 stížností a vydala 7 upozornění na porušení zákona.

23. 9. 2016 12:08
Doba čtení: 3 minuty

„Haló, tady Relax“ se poprvé ozve už dnes večer

Stanice nakonec zařadila kontaktní pořad o týden dříve, než bylo původně plánováno. A chystá i další vlastní formát, který bude taktéž nasazen dnes.

Doba čtení: 1 minuta

Nové formáty na TV Relax a návrat kontaktního pořadu

Stanice ustoupila od původních plánů, podle kterých se mělo Haló, tady Relax vrátit na obrazovky začátkem srpna. Chystá také nové původní pořady.

Doba čtení: 2 minuty

Relax se omluvil za předčasné ukončení vysílání seriálu Zmije během víkendu

Televize Relax zkrátila o víkendu díky chybě ve vysílání závěr seriálu Zmije. Podobný případ by se podle vedoucího vysílání Josefa Hladkého už neměl opakovat.

Doba čtení: 1 minuta

TV Relax dočasně stahuje kontaktní pořad pro diváky

Od konce června neuvidí diváci pořad Haló, tady Relax. Televize slibuje jeho návrat v měsíci srpnu.

Doba čtení: 1 minuta

Televizní tipy na pátek: Muž a jeho pes, Agora a Zpátky do ringu

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

15. 4. 2016 16:00
Doba čtení: 1 minuta

RRTV ohlásila stav TV vysílání pro osoby se sluchovým a zrakovým postižením

Stanovené kvóty za rok 2015 nedodržela Česká televize, mj. u ČT Sport, Óčko Gold a Óčko Expres. Na vážkách je to u kanálů Relax a Rebel.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Relax testuje nový grafický obal, vytvořil ho Vladimír Jaške

UVNITŘ VIDEO – Nová vizuální identita stanice Relax pracuje s 3D grafikou, která rozvíjí různé varianty písmene X z loga televize.

Doba čtení: 1 minuta

Rok 2015 v DVB-T: (nejen) start nových kanálů Primy a Barrandova a konec Active TV

Právě končící rok byl opět velmi bohatý na události týkající se pozemní digitální televize. Mimo jiné došlo i ke stěhování velkých regionálních televizí z multiplexu 3.

Doba čtení: 10 minut

Televize Relax představila programové „novinky“, láká i na další archivní seriál

UVNITŘ VIDEO – O programových novinkách, kterými jsou i druhé řady pořadů Maminčina kuchyně a Ostře sledovaný vlak, informovala televize v posledním vydání pořadu Haló, tady Relax.

Doba čtení: 1 minuta

Satelitní služba Digi TV jede, start její nové podoby se blíží

TÝDENNÍ REVIZE – Provozovatel služby, společnost Digi Czech Republic, nechce nechat nic náhodě. Kvůli zajištění kvality se operátor spojil se Slovak Telekomem.

Doba čtení: 5 minut

Provozovatel televize Relax obrátil, k původnímu názvu Pohoda se už nevrátí

Po zhruba ročním testovacím režimu užívání přechodného názvu Relax-Pohoda vedení televize konstatovalo, že se vize o budoucím striktním užívání názvu televize Pohoda nepotvrdila.

Doba čtení: 2 minuty

Chcete sledovat na satelitu stanice Relax a Rebel se starými boxy? Máte smůlu

Změna se také dále týká programů Československé filmové společnosti, konkrétně stanic CS Film, CS Mini a Horor Film plus kanálů Eurosport a Duck TV.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Relax-Pohoda v letní Cestě kolem světa za 60 dní zparoduje luxusní dovolené

UVNITŘ GALERIE – Průvodci každodenního pořadu budou herci Jaromír Nosek a Šimon Jelínek. „Vysmíváme se touhám po absolvování drahé a nesmyslné dovolené,“ přiblížila mluvčí Relaxu-Pohody.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 a Regionální síť 7 se rozšíří do dalších lokalit

V testovacím provozu funguje od včerejška v Přerově první jmenovaná síť. Kromě obvyklých programů zde najdou zájemci také signál regionální stanice TV Morava.

Doba čtení: 1 minuta

Streamingová služba TV4You testuje nový tematický kanál Festival

Podle pozorování naší redakce obsahuje nová programová pozice vybraný obsah z plnoformátové stanice Relax Pohoda, jejímž provozovatelem je ostravský podnikatel Radim Pařízek.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Relax-Pohoda sází o svátcích na tradiční českou zábavu

Silvestra oslaví Relax-Pohoda se speciálem pořadu Cirkus Cirkus, jehož průvodcem bude Jiří Krampol, závěr roku nabídne i společnost Josefa Aloise Náhlovského

19. 12. 2014 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Změna identifikace televize Relax u operátorů a přímo ve vysílání

O návratu k původnímu názvu informoval Radim Pařízek na konci září. Uvedl, že jméno je spjato s historií televize a lidé ho lépe registruji. Na název Pohoda měl Relax přejít původně okolo Vánoc.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Relax se může vrátit k označení Pohoda až v červenci příštího roku

Původní název, tedy televize Pohoda, je podle Radima Pařízka výstižnější, navíc je od roku 2005 zavedený a pro diváky příznivější. Změnu nebude provázet grafický rebranding.

Doba čtení: 1 minuta

Budoucnost u nás patří HD rozlišení, lídrem v tomto směru bude opět Česká televize

TÝDENNÍ REVIZE – Podobně jako bylo veřejnoprávní médium lídrem v oblasti pozemní digitalizace, bude pro ostatní vzorem při přechodu do HD rozlišení na satelitu

Doba čtení: 4 minuty

Televize Relax se vrátí k původnímu názvu Pohoda, od 1. října se přejmenuje

Stanice nejprve přejde na dočasný název Pohoda – Relax, původní název bude používat od Vánoc. Grafiku pro ni bude nadále připravovat studio Oficina.

Doba čtení: 1 minuta

S příchodem Ultra HD se HD stane standardem, alespoň u placených služeb

TÝDENNÍ REVIZE – Technologie Ultra HD o sobě formou různých testů a experimentů dává čím dál tím více vědět. Není se proto čemu divit, že HD by v budoucnu mohlo klasické rozlišení nahradit.

Doba čtení: 5 minut

Pařízek chce zvýšit sledovanost Relaxu, angažoval bývalého šéfa ČT 1 Dolejše

„Mám na starosti vysílací schéma, což je takové zaklínadlo všech televizí,“ popsal DigiZone.cz svou roli v televizi Relax Radan Dolejš.

Doba čtení: 1 minuta

Relax se rozloučil s některými pořady, výrobu Novotného a Krampovolovin zastavil

Jednou z hlavních novinek televize Relax se pro podzimní měsíce stala zábavná soutěž Ostře sledovaný vlak. Na ní stanice spolupracuje se společností Student Agency.

Doba čtení: 2 minuty

Televize Relax chystá ve spolupráci se Student Agency Ostře sledovaný vlak

UVNITŘ VIDEO – Během podzimu se mají ve vysílání objevit i další novinky – Dobrý flek, Hvězdy z Palladia a Dámský klub. Samotná televize o nich ale zatím veřejně nehovoří.

Doba čtení: 1 minuta

Active TV dostala dvousettisícovou pokutu, ale ne za podvodné soutěže

Tři pokuty v celkové výši 170 tisíc korun dostala televize Relax podnikatele Radima Pařízka. Vysílací radě například vadila nadměrná propagace obchodního centra Palladium.

Doba čtení: 1 minuta