Hlavní navigace

Změna identifikace televize Relax u operátorů a přímo ve vysílání

4. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O návratu k původnímu názvu informoval Radim Pařízek na konci září. Uvedl, že jméno je spjato s historií televize a lidé ho lépe registruji. Na název Pohoda měl Relax přejít původně okolo Vánoc.

Televize Relax ostravského podnikatele Radima Pařízka postupně upravuje identifikaci u operátorů, kteří tuto stanici šíří. Dnes došlo ke změně názvu programu v zemském multiplexu 4, jehož provozovatelem je prostřednictvím společnosti Digital Broadcasting právě Pařízek. Programová pozice Relax byla přejmenována na Relax – Pohoda. Již dříve zareagoval na chystanou změnu názvu satelitní operátor Skylink, který program ve své nabídce identifikuje jako RELAX Pohoda. Největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika, pro změnu pozici stanice označuje jako Pohoda – RELAX.

BRANDstorming tip2

Pařízkova televize se aktuálně identifikuje ve vysílání jako Relax Pohoda
Autor: repro foto Relax Pohoda

Pařízkova televize se aktuálně identifikuje ve vysílání jako Relax Pohoda

K TÉMATU: Televize Relax se vrátí k původnímu názvu Pohoda, od 1. října se přejmenuje

O návratu k původnímu názvu Pohoda informoval Radim Pařízek novináře na konci září. Uvedl, že toto jméno je spjato s historií televize a lidé ho lépe registruji. Na název Pohoda měla televize Relax přejít původně okolo Vánoc. Z rozhodnutí, které nedávno vydala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), je však patrné, že dočasné označení Pohoda – Relax bude muset stanice používat až do konce června příštího roku. Změna identifikace názvu televize už proběhla také v rámci staničního loga. Pod názvem stanice se natrvalo objevil dovětek Pohoda, který je zároveň označením Pařízkovi mediální skupiny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).