Hlavní navigace

Relax se omluvil za předčasné ukončení vysílání seriálu Zmije během víkendu

3. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Relax zkrátila o víkendu díky chybě ve vysílání závěr seriálu Zmije. Podobný případ by se podle vedoucího vysílání Josefa Hladkého už neměl opakovat.

Televizní stanice Relax zkrátila v sobotu a v neděli epizodu čtvrté série seriálu Zmije, která byla v programu po oba dny uvedena na 16 hodin. V sobotu hlas Luboše Ondráčka nestačil doříct výrobce české verze a v neděli byla zřejmě zkrácena i část epizody.

Server DigiZone televizi oslovil s dotazem, zda budou tyto epizody odvysílány v repríze celé. Repríza nedělní epizody bude podle webu TV Relax nejspíš zařazena na sobotní odpoledne, tedy na čas, kdy měl běžet další díl.

Vedoucí vysílání televize Relax Josef Hladký pro DigiZone uvedl: Kontrolou jsme zjistili chybu v databázi schedulingového programu, kterou jsme odstranili. V prvním případě se jednalo o několik vteřin, ve druhém o několik desítek vteřin. Divákům se za toto zkrácení omlouváme a při repríze bude vše odvysíláno správně. TV Relax se snaží vždy odvysílat pořady i s titulky bez jejich zkracování či zrychlování, na což si v minulosti odborná veřejnost stěžovala – tomuto požadavku jsme přizpůsobili i programové schéma.

CIF23

Přiložený screen dokládá poslední záběr nedělní epizody:


Autor: TV Relax

V minulosti stanice příležitostně zkracovala titulky, mimo jiné u seriálů Pobřežní hlídka a JAG. Předčasně ukončují pořady i kanály televizních skupin Nova, Barrandov a Prima, dále stanice jako Nickelodeon, Prima Comedy Central a v neposlední řadě Film+. Na Slovensku se tento nešvar týká kanálů skupiny Markíza, Joj a také Jednotky RTVS.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).