Hlavní navigace

Televize Relax-Pohoda v letní Cestě kolem světa za 60 dní zparoduje luxusní dovolené

18. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Průvodci každodenního pořadu budou herci Jaromír Nosek a Šimon Jelínek. „Vysmíváme se touhám po absolvování drahé a nesmyslné dovolené,“ přiblížila mluvčí Relaxu-Pohody.

Šedesátidílný každodenní parodický pořad Cesta kolem světa za 60 dní připravila na letní prázdniny celoplošná televize Relax-Pohoda z televizní skupiny Pohoda ostravského podnikatele Radima Pařízka. Herci Jaromír Nosek a Šimon Jelínek alias Libor a Dušan v něm provedou diváky rozmanitými zákoutími po celém světě. Kamarády jim v záběrech, kdy sní o přeplněných rautových stolech v luxusních komplexech hotelů, dělají chleba se sádlem. Podíváme se společně do slavných hotelových komplexů, vylezeme na nejvyššího horu světa nebo se budeme potápět s delfíny, slibuje s nadsázkou televize. Formát se ve vysílání objeví od 26. června každý den v premiéře od 15:30 hod. a pokračovat bude až do konce srpna.

ICTZ23

K TÉMATU: Pařízkovy kanály Relax Pohoda a Rebel přecházejí na satelitu do MPEG-4/AVC

Cesta kolem světa za 60 dní je neotřelou parodií na klasickou českou dovolenou. Vysmíváme se v ní touhám po tom absolvovat drahé a nesmyslné dovolené, jelikož spousta Čechů si takovou dovolenou nemůže dovolit, přiblížila Head of Comunnication mediální skupiny Pohoda Martina Vacková. Když Libor s Dušanem vzpomínají na neutuchající nádheru Niagarských vodopádů, hrají na kytaru a zpívají píseň Teskně hučí Niagára. Moře si přiblíží tak, že vodu v pražském koupališti Džbán v Divoké Šárce dosolí celým pytlíkem soli. V některých dílech se vypravíme třeba jen tak po Evropě, jindy až do Jižní Afriky nebo na Mauricius, Ibizu, Dubaje nebo do Asie, popisuje Vacková.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.