Hlavní navigace

Nové televizory a přehrávače Sony s Google TV

13. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po set-top-boxu Logitech Revue byla představena další zábavní elektronika s Google TV. Tentokrát jde o očekávané televizory od Sony, které byly představeny na tiskové konferenci v New Yorku. Sony je pro Google klíčovým partnerem při uvádění Google TV na trh. Nejlevněji televizor Sony s Google TV vyjde na 600 dolarů a jedná se o 24" verzi. Za model s 32" úhlopříčkou zákazníci zaplatí 800 dolarů a za model s 40" úhlopříčkou pak 1000 dolarů. Nejdražší je model s 46" úhlopříčkou, která vyjde na…

Po set-top-boxu Logitech Revue byla představena další zábavní elektronika s Google TV. Tentokrát jde o očekávané televizory od Sony, které byly představeny na tiskové konferenci v New Yorku. Sony je pro Google klíčovým partnerem při uvádění Google TV na trh.

Nejlevněji televizor Sony s Google TV vyjde na 600 dolarů a jedná se o 24" verzi. Za model s 32" úhlopříčkou zákazníci zaplatí 800 dolarů a za model s 40" úhlopříčkou pak 1000 dolarů. Nejdražší je model s 46" úhlopříčkou, která vyjde na 1400 dolarů. Sony uvádí též Blu-ray přehrávač s Google TV za 400 dolarů.

Již tento týden si američtí zákazníci budou moci nové výrobky Sony s Google TV předobjednávat v Sony Style. Best Buy je pak nabídne už 24. října, takže se bez problémů dostanou na předvánoční trh, což bylo i pochopitelným cílem Sony a Googlu.(PCWor­ld.com)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).