Hlavní navigace

Nové televizory Loewe: 4K až ve třech streamech najednou a upscale z Full HD v reálném čase

24. 6. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Německý výrobce luxusních televizorů v Praze představil čtyři modelové řady pro letošní rok. Na tuzemský trh je uvádí postupně od května, poslední novinky slibuje na prosinec.

Čtyři modelové řady nové generace luxusních televizorů značky Loewe představil v Praze německý výrobce těchto televizí. Jde o Loewe Art, Loewe Connect, Loewe Reference a Loewe Masterpiece. Loewe se orientuje na luxusní segment výrobků, staví na ověřené spolehlivosti, špičkovém designu a vysoké kvalitě svých výrobků, přiblížil zástupce značky Loewe na českém trhu Martin Cakl. Nejde o společnost, která chrlí novinky v rychlém sledu, její strategie je založena na promyšlených konceptech, které na trhu obstojí dlouhodobě, dodal. Letošní modelové řady Loewe Reference a Loewe Masterpiece nemají podle Cakla na trhu konkurenci.

K TÉMATU: Smart TV pro „snoby“: Velký přehled televizorů nad 100 000 Kč

V loňském roce probíhaly v mateřském Kronachu významné změny, a to jak ve vedení společnosti, tak zejména v konstrukční a technologické oblasti. Proběhla zásadní přestavba výrobních procesů, jejímž výsledkem je nástup televizorů používajících nejmodernější LED panely podporující nativní zobrazení v nejvyšším Ultra HD rozlišení (UHD nebo také 4K), vysvětlil Cakl. Řada Loewe Reference představuje původní třídu prémiových televizorů, které využívají Ultra HD rozlišení v kombinaci s antireflexním sklem a nabízí zvuk domácího kina prostřednictvím integrovaného Soundbaru zastoupeného osmi reproduktory o zvukovém výkonu 120 W. Režim Cinema Surround v kombinaci s unikátními vlastnostmi dělá z Loewe Reference nejvýkonnější televizor, jaký kdy byl na trhu nabízen, tvrdí sebevědomě Loewe.

Marketing Meeting balicek

K běžné výbavě televizorů patří integrovaný harddisk o velikosti 1 TB a dvojité přijímače pro nezávislé souběžné nahrávání jiného pořadu, než který chce divák sledovat živě. Toto uspořádání dokonce umožňuje sdílení v pořadí třetího programu na tabletu, a to díky bezdrátovému streamování, vše stále v rozlišení 4K. Televizory nové řady Loewe Reference budou k dispozici ve velikostech úhlopříčky 55", 75" a 85", respektive 140 až 216 cm. Výrobce je bude na český trh uvádět postupně od května do prosince. Každý televizor Loewe letošních modelových řad dokáže v reálném čase upscalovat programy v rozlišení Full HD na Ultra HD.

Další podrobnosti o letošních modelových řadách televizorů Loewe se dočtete v zítřejším článku Bohumila Herwiga.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).