Hlavní navigace

Novinka od Pure pro digitální rozhlas nahrává i streamuje po síti

12. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
12. 1. 2012

UVNITŘ FOTO Britská společnost Pure, která je výrobcem přijímačů pro poslech digitálního rozhlasu, představila na veletrhu CES 2012 v Las Vegas novinku Sensia 200D Connect. Přijímač, jak již název napovídá, umožňuje bezdrátovou komunikaci, má kvalitní barevný dotykový displej a pokročilé uživatelské rozhraní. Jeho zaváděcí cena byla stanovena na 249,99 liber, tedy v přepočtu 7500 korun.

ČTĚTE TAKÉ: Pure přichází s novým DAB+ přijímačem pro opožděný poslech

Na první pohled se neliší tato novinka například od Pure Sensia Black, pouze v tom, že je bílé barvy. Uvnitř vajíčka je však skryta řada vylepšení, mezi která patří i nahrávání na USB klíčenku. Díky Wi-Fi rozhraní je možné také streamování hudby a využití audio archivu Pure Music. Novinkou je tedy možnost přehrávání hudby mimo jiné i z osobního počítače nebo zařízení připojeného do sítě. Přijímač Pure Sensia 200D Connect by měl být kompatibilní také se zařízeními s Androidem a iOS (Apple).

Z ARCHIVU: Teleko zprovoznilo eshop s digitálními rádii. Nabízí pouze značku Pure

cif 24 - early cena - média

Sensia 200D Connect samozřejmě obsahuje i všechny možnosti předchozích modelů. Její majitelé se tedy nemusí bát, že by byli o některou z funkcí ochuzeni. I nadále lze tedy počítat mimo jiné s provázáním na komunitní portály Facebook a Twitter nebo fotogalerii Picasa. Zajímavostí je, že nahrávat si můžete nejen programy, které jsou šířeny vzduchem, tedy v normách DAB a DAB+, ale také internetové streamy. Do paměti je možné naprogramovat až tři pořady. Nahrávky je možné v přijímači i zpětně přehrát.

Digitální rozhlasový přijímač Pure Sensia 200D Connect. (Foto: trustedreviews.com)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).