Hlavní navigace

Novinky na webu satelitní platformy CS Link

27. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 4. 2009

Od pátku 24. dubna se mohou abonenti satelitní platformy CS Link setkat na jejich webových stránkách s několika novinkami. Tou první je ta, že každá z televizních stanic z její nabídky má nyní vytvořenu vlastní stránku s podrobnějšími informacemi o stanici, archivem videoukázek, cenami a podmínkami aktivace příjmu programu a náhledem na seznam právě vysílaných pořadů.

Na stránkách TV program přináší CS Link vysílací schéma svých stanic na tři dny dopředu s možností jeho vytištění. Pro pohodlnější získávání informací o novinkách jsme připravili možnost registrace vaší emailové adresy, uvádí na svých stránkách provozovatel platformy, společnost Media Vision. Po jejím zaregistrování ve spodní části stránky Novinky obdržíte potvrzovací email s odkazem pro potvrzení souhlasu se zasíláním novinek do vaší e-mailové schránky. CS Link pro své zákazníky zároveň připravil novou anketu, kde se ptá, zdali abonentům chybí v nabídce program Nova HD.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.