Hlavní navigace

Novinky u operátora RIO Media: Viasat Nature a Travel Channel

4. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 5. 2011

Dva nové dokumentární kanály zařadil do své nabídky od 1. května kabelový a IPTV operátor RIO Media. Konkrétně jde o stanice Viasat Nature a Travel Channel. V programovém rastru se objevila také stanice Nickelodeon. Tu však už společnost komunikovala dříve společně se zařazením kanálu MTVN HD. Oba dokumentární programy jsou součástí klasické kabelové televize.

ČTĚTE TAKÉ: RIO Media zařazuje do nabídky MTVN HD a dětský Nickelodeon

Travel Channel je mezinárodní stanice se zaměřením na cestování. Přináší praktické rady při výběru a plánování dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat všech koutů planety ve společnosti reportérů tohoto programu. Viasat Nature je prémiový program bez reklam s širokou nabídkou dokumentů o zvířatech, přírodě, životě v divočině a ošetřovatelích, které získaly řadu ocenění. Obsah dokumentů je tvořen uznávanými produkčními společnostmi jako BBC, Channel 4 a Partheon.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).