Hlavní navigace

Novinky v Google Packu a redesignovaný Google Notebook

Jiří Macich ml.

Už je to více jak rok, co Google nabízí uživatelům základní softwarové vybavení zabalené do jednoho balíčku. Nyní se Google Pack dočkává dalších dvou programů, které jsou součástí základní verze balíčku. Jde o bezpečnostní nástroje resp. antivir Norton Security Scan od Symantecu a program Spyware Doctor Starter Edition. Spyware Doctor zahrnutý v Google Packu je bezplatný, ale chybí mu řada funkcí jako je ochrana před keyloggery nebo správa programů spouštěných při startu systému. Vylepšení se v…

Doba čtení: 1 minuta

Už je to více jak rok, co Google nabízí uživatelům základní softwarové vybavení zabalené do jednoho balíčku. Nyní se Google Pack dočkává dalších dvou programů, které jsou součástí základní verze balíčku. Jde o bezpečnostní nástroje resp. antivir Norton Security Scan od Symantecu a program Spyware Doctor Starter Edition. Spyware Doctor zahrnutý v Google Packu je bezplatný, ale chybí mu řada funkcí jako je ochrana před keyloggery nebo správa programů spouštěných při startu systému. Vylepšení se v balíčku Google Pack dočkal i Google Screensaver. (Official Google Blog)

Google Notebook, praktický online poznámkový bloček, se také dočkal změn, konkrétně změny designu a rozvržení uživatelského rozhraní. Nová podoba působí moderněji a přehledněji. (Google Blogoscoped)

Našli jste v článku chybu?