Hlavní navigace

Novou mluvčí operátora O2, provozovatele O2TV, je Lucie Jungmannová

Lukáš Polák

O2 Czech Republic je kromě jiného největším poskytovatelem IPTV v České republice. Provozuje službu O2TV a také její mobilní variantu O2TV Go.

Doba čtení: 1 minuta

Novým tiskovým mluvčím, respektive tiskovou mluvčí, společnosti O2 Czech Republic je od dnešního dne Lucie Jungmannová, která byla doposud vedle Kateřiny Mikšovské členkou týmu komunikace s novináři. Jungmannová bude přímo podřízená Janu Piskáčkovi, který se ke stejnému datu stává manažerem externí komunikace. Jan Piskáček do O2 přichází ze soukromého sektoru, kde se věnoval poradenským aktivitám v oblasti marketingu, Public Affairs a Public Relations. Pracoval na projektech pro významné české i nadnárodní společnosti. Jungmannová pracuje v O2 od roku 2011.

ČTĚTE TAKÉ: Do nové stanice O2 Sport míří další člověk z Novy, bude řídit obchod a marketing

O2 Czech Republic je kromě jiného největším poskytovatelem IPTV v České republice. Provozuje službu O2TV a také její mobilní variantu O2TV Go. O2 v současné době poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek. V průběhu letních prázdnin se pustí operátor také do provozování vlastního tematického kanálu O2 Sport, který nabídne kompletní pokrytí přenosy fotbalové Ligy mistrů UEFA, nejatraktivnější zápas Synot ligy a řadu dalších disciplín. Na O2 Sport by se měla objevit i tenisová WTA nebo bojové sporty MMA. Majitelem O2 Czech Republic je miliardář Petr Kellner.

Našli jste v článku chybu?