Hlavní navigace

Novou mluvčí operátora O2, provozovatele O2TV, je Lucie Jungmannová

1. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O2 Czech Republic je kromě jiného největším poskytovatelem IPTV v České republice. Provozuje službu O2TV a také její mobilní variantu O2TV Go.

Novým tiskovým mluvčím, respektive tiskovou mluvčí, společnosti O2 Czech Republic je od dnešního dne Lucie Jungmannová, která byla doposud vedle Kateřiny Mikšovské členkou týmu komunikace s novináři. Jungmannová bude přímo podřízená Janu Piskáčkovi, který se ke stejnému datu stává manažerem externí komunikace. Jan Piskáček do O2 přichází ze soukromého sektoru, kde se věnoval poradenským aktivitám v oblasti marketingu, Public Affairs a Public Relations. Pracoval na projektech pro významné české i nadnárodní společnosti. Jungmannová pracuje v O2 od roku 2011.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Do nové stanice O2 Sport míří další člověk z Novy, bude řídit obchod a marketing

O2 Czech Republic je kromě jiného největším poskytovatelem IPTV v České republice. Provozuje službu O2TV a také její mobilní variantu O2TV Go. O2 v současné době poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek. V průběhu letních prázdnin se pustí operátor také do provozování vlastního tematického kanálu O2 Sport, který nabídne kompletní pokrytí přenosy fotbalové Ligy mistrů UEFA, nejatraktivnější zápas Synot ligy a řadu dalších disciplín. Na O2 Sport by se měla objevit i tenisová WTA nebo bojové sporty MMA. Majitelem O2 Czech Republic je miliardář Petr Kellner.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).