Hlavní navigace

Novou ředitelkou Rádia ZET se stala manažerka Vladimíra Nejedlá

20. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Lagardere
Od dubna nastoupila na pozici ředitelky zpravodajské rozhlasové stanice Rádio Zet z portfolia společnosti Lagardère Vladimíra Nejedlá.

Zkušená mediální manažerka Vladimíra Nejedlá přichází do vedení rozhlasové stanice z vydavatelství firemních magazínů Mediaforce, předtím strávila celkem jedenáct let v klientském servisu mediálního domu Economia. Prošla také mediální agenturou Médea a byla u zavádění deníku Metro na území České republiky. Vladimíra Nejedlá přichází do Rádia Zet s řadou cenných zkušeností z ekonomické i podnikatelské sféry, obchodu a marketingu. Jejím úkolem bude rozvoj značky na rádiovém trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí, uvedl jednatel mateřské společnosti rádia Michel Fleischmann.

Mobile Internet Forum 2022

Nová ředitelka Rádia Zet bude mít kromě obchodněstrategických partnerství na starosti také rozvoj stanice a její každodenní chod. Mojí prioritou je další rozvoj stanice a získání nových partnerů. Orientovat se chci také na obsah. Lidé z byznysu potřebují správné informace a nemají čas na to, aby je vybírali z různých zdrojů a složitě vyhledávali. Chci, aby jim stanice nabízela přesně takové vysílání, které je nejen zaujme, ale také je bude inspirovat. Mým cílem je vybudovat rádiu pevnou posluchačskou základnu a přijít s novými formáty, uvedla Nejedlá.

Rádio Zet vysílá v češtině každý všední den od 6 do 19 hodin a o víkendu pak od 7 do 18 hodin. Mimo tyto časy uvádí vysílání BBC World Service v angličtině. Program rádia je postaven primárně na informacích z byznysu a podnikání.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.