Hlavní navigace

Nový český web o spamu a ochraně před ním

Jiří Macich ml.

Igor Hák, autor řady českých webových stránek věnovaných počítačové bezpečnosti, spustil minulý týden další nový projekt Spammer.cz. Navzdory poněkud matoucímu názvu nejde o web pro rozesílatele nevyžádaných e-mailů, nýbrž pro ty, které spam trápí. Na webu Spammer.cz jsou stručné informace o historii spamu, něco málo o spamu a zákonech, popis možné obrany a tipy na šikovné programy chránící před spamem. (Viry.cz)

Igor Hák, autor řady českých webových stránek věnovaných počítačové bezpečnosti, spustil minulý týden další nový projekt Spammer.cz. Navzdory poněkud matoucímu názvu nejde o web pro rozesílatele nevyžádaných e-mailů, nýbrž pro ty, které spam trápí.

Na webu Spammer.cz jsou stručné informace o historii spamu, něco málo o spamu a zákonech, popis možné obrany a tipy na šikovné programy chránící před spamem. (Viry.cz)

Nevyžádaným e-mailům se věnujeme samozřejmě i na Lupě. Viz články a zprávičky s nálepkou spam. Programy filtrující nevyžádanou poštu naleznete také na našem sesterském serveru Slunečnice.cz.

Našli jste v článku chybu?
10. 4. 2007 14:03
stoural (neregistrovaný)
A co vam neprijde korektni? Ze nekdo napise aktualitu o nejakem projektu a prihodi k ni nejake dalsi veci? Vzdyt to je pravo autora.
10. 4. 2007 14:02
stoural (neregistrovaný)
To vypada, jakoby u tiskovych zprav vydanych na tvem serveru, se nenachazely zadne reklamy? :-P