Hlavní navigace

Nový Firefox 3.5.5 slibuje vyšší stabilitu

6. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mozilla Corporation vydala mimo své dlouhodobější plány novou opravnou verzi webového prohlížeče Mozilla Firefox, která nese označení 3.5.5. Přináší opravu pěti chyb souvisejících se stabilitou prohlížeče, žádné bezpečnostní opravy nebyly oznámeny. Stávajícím uživatelům dřívějších verzí se už nabízí inkrementální aktualizace. Na 15. prosince 2009 je nyní naplánováno vydání opravných verzí 3.5.6 a 3.0.16. Při této příležitosti připomínáme uživatelům Firefoxu ve verzi 3.0.x, že podpora této řady…

Mozilla Corporation vydala mimo své dlouhodobější plány novou opravnou verzi webového prohlížeče Mozilla Firefox, která nese označení 3.5.5. Přináší opravu pěti chyb souvisejících se stabilitou prohlížeče, žádné bezpečnostní opravy nebyly oznámeny. Stávajícím uživatelům dřívějších verzí se už nabízí inkrementální aktualizace. Na 15. prosince 2009 je nyní naplánováno vydání opravných verzí 3.5.6 a 3.0.16. Při této příležitosti připomínáme uživatelům Firefoxu ve verzi 3.0.x, že podpora této řady vyprší už na konci roku. Poté již nebudou vycházet ani bezpečnostní opravy.

Nadále samozřejmě běží vývoj nového Firefoxu 3.6, který je momentálně ve fázi první veřejné betaverze. Nejdůležitější chystané novinky shrnujeme v našem článku Firefox 3.6: další evoluční krůček. Release candidate verze by měla být k dispozici 26. listopadu, ostrá verze má přijít už v první polovině prosince. (Mozilla.cz)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.