Hlavní navigace

Nový formát Na nože! se Zdeňkem Pohlreichem nabídne Prima od září

19. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 5. 2010

Třetí řadou ukončí televize Prima vysílání jednoho ze svých nejpopulárnějších pořadů Ano, šéfe!, ve kterém šéfkuchař Zdeněk Pohlreich navštěvuje české restaurace a radí tamnímu personálu, jak správně vařit. Své hvězdy se ale česká komerční dvojka pochopitelně nezbaví. Chystá vysílání nového formátu s názvem Na nože!, který nabídne od září.

KL22 hlasovani

Pořad bude spolu s telentovou show Česko Slovensko má talent jednou z novinek podzimního programového schématu. Nepůjde prý ale o jedinou. Nový pořad by měla zastupovat i dramatická tvorba. Serveru DigiZone.cz to naznačil programový ředitel stanice Gordon Lovitt. Podrobnosti neprozradím. To už bychom pak neměli nic na tiskovou konferenci k podzimnímu schématu, zažertoval Lovitt.

Kuchařská show Na nože! bude podle programového šéfa Primy vlastním formátem a za úkol v ní bude najít jak jinak než nejlepšího šéfkuchaře. Česká komerční televizní dvojka byla ke změně formátu v podstatě dotlačena, protože Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se nelíbilo peprné vyjádřování Pohlreicha, který nechodil pro nevhodná slova příliš daleko. Zdali mu ke změně napomůže právě pořad Na nože!, se tedy přesvědčíme v září.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.