Hlavní navigace

Novým obchodním ředitelem Českých Radiokomunikací Petr Sichrovský z IBM

1. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Petr Sichrovský je držitelem prověrky Národního bezpečnostního úřadu na stupni „důvěrné“. Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a genealogie.

Obchodním ředitelem Českých Radiokomunikací je od dnešního dne, tedy středy 1. října, Petr Sichrovský. Ten v minulosti vedl oddělení Global Technology Services v české pobočce IBM. Mluvčí operátora Petra Miterová dále připomněla jeho angažmá na pozici generálního ředitele v české pobočce Xeroxu, to trvalo téměř šest let, a následně rok a půl v rumunském zastoupení spravujícím i Moldávii. Sichrovský je absolventem ČVUT v oboru mikroelektronika a VŠE, kde se věnoval studiu informatiky a statistiky.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: České Radiokomunikace se obávají rostoucího rušení televizního signálu

Miterová upozornila na skutečnost, že nový obchodní ředitel je držitelem prověrky Národního bezpečnostního úřadu na stupni „důvěrné“ a mezi jeho zájmy patří sport, cestování a genealogie. A co bude mít konkrétně Petr Sichrovský v nové pozici na starosti? K hlavním úkolům, které ho v nové pozici čekají, patří zejména úspěšná implementace  obchodní strategie v oblasti mediálních služeb, telekomunikační infrastruktury a ICT produktů se zaměřením na datová centra a cloudová řešení. Petr Sichrovský se také bude věnovat vedení obchodního týmu a rozvíjet partnerský prodej, uvedla Miterová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.