Hlavní navigace

Novým obchodním ředitelem Seznamu je Michal Heisig

6. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jsme vás informovali, že Tomáš Búřil na vlastní žádost opouští pozici obchodního ředitele společnosti Seznam.cz, na které působil od roku 2007. Portálová jednička už za něj našla a oficiálně oznámila náhradu. Je jí Michal Heisig, který od roku 2004 pracuje v obchodním oddělení společnosti Seznam.cz. Poslední dva roky seděl v křesle šéfa oddělení pro klíčové zákazníky. Na tomto postu jej vystřídá Kamil Veselý, jehož úkolem bude dále vylepšovat vztah české portálové jedničky s mediálními…

Už jsme vás informovali, že Tomáš Búřil na vlastní žádost opouští pozici obchodního ředitele společnosti Seznam.cz, na které působil od roku 2007. Portálová jednička už za něj našla a oficiálně oznámila náhradu. Je jí Michal Heisig, který od roku 2004 pracuje v obchodním oddělení společnosti Seznam.cz. Poslední dva roky seděl v křesle šéfa oddělení pro klíčové zákazníky. Na tomto postu jej vystřídá Kamil Veselý, jehož úkolem bude dále vylepšovat vztah české portálové jedničky s mediálními agenturami.

Seznam.cz vytvořil také novou pozici manažera oborových služeb, kterým byl jmenován Jan Šusta, dosavadní manažer služby Sauto.cz. Nové manažerské křeslo vzniká prý kvůli sjednocení obchodního modelu oborových služeb společnosti Seznam.cz. Všechny změny jsou platné k 1. srpnu tohoto roku. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.