Hlavní navigace

Novým šéfem vývojářů v Centrum Holdings se stal Petr Flégl

10. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do Centrum Holdings přichází ze společnosti Seznam.cz Petr Flégl (profil na LinkedIn), který v Centru povede oddělení SW development. Flégl působil několik let jako programátor a Scrum master v partnerské firmě Fragaria, kde řídil IT projekty právě pro Centrum Holdings. Nyní bude mít na starosti jak vývoj nových produktů, tak celou projektovou kancelář. 

Do Centrum Holdings přichází ze společnosti Seznam.cz Petr Flégl (profil na LinkedIn), který v Centru povede oddělení SW development.

Flégl působil několik let jako programátor a Scrum master v partnerské firmě Fragaria, kde řídil IT projekty právě pro Centrum Holdings. Nyní bude mít na starosti jak vývoj nových produktů, tak celou projektovou kancelář. 

„Petr Flégl se svým týmem se bude v příštím roce věnovat především projektu nového řešení pro malé a střední podniky Agentury Najisto a rozvoji našeho interního CMS, které umožňuje pohodlně pracovat s obsahem a publikovat jej na různých platformách,“ řekl Štěpán Burda, IT ředitel Centrum Holdings.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).