Hlavní navigace

O stanici Deluxe Lounge HD je zájem. Insolvence majitele jí zřejmě neublíží

10. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 2. 2012

Insolvenční řízení, kterým v současné době prochází provozovatel kanálů Deluxe Lounge HD a Deluxe Music, německá společnost Deluxe Televisions GmbH, by nemusela mít nakonec na chod těchto kanálů žádný vliv. Mnichovský právník Axel W. Bierbach tamní média informoval, že i když dojde k zániku firmy, o osud výše zmíněných stanic se nebojí, protože na jejich pokračování je velký zájem.

MM socky3

K TÉMATU: Provozovatel stanice Deluxe Lounge HD ze Skylinku má vážné potíže

Vidím dobrou šanci na přežití společnosti a také pro zachování vysílání, uvedl s mírným optimismem ve středu Bierbach. I od publika má insolvenční správce velice dobré reference a nebylo by proto dobré stanice ukončovat. Axel W. Bierbach už potvrdil jednání s několika potencionálními investory, kteří chtějí chod společnosti převzít. Zájem je obrovský, a proto doufám, že na počátku března budeme mít k dispozici řešení, které bude pro Deluxe Televisions GmbH výhodné, řekl serveru DiGITAL fernsehen Bierbach. V Česku je možné sledovat obě její televize. Deluxe Music vysílá nekódovaně prostřednictvím družice Astra, Deluxe Lounge HD je součástí satelitní služby Skylink.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.